• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • 4,5,6,7,8,9,10,11. SINIFLAR İÇİN BURSLULUK KAYIT BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR.
    • DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZLERİ OKULUMUZA BEKLERİZ.

Hakkımızda

Net Başarı Koleji Anadolu Fen Lisesi özel okulu ile öğrencilerimiz hayallerindeki mesleklere kavuşuyor. Üniversitelerin mühendislik, Tıp fakültesi gibi bölümlerini kazanabilmek NET BAŞARI KOLEJİ sayesinde çok daha kolay.

Fen lisesi, üstün yetenekli öğrencilerin nitelikli eğitim almaları için açılan ve fen programlarıyla desteklenen liselerdir. Uzman öğretmen kadrosu ile geleceğin mesleklerine sahip olmanın adresi Net Başarı Koleji.

Batıkent Çakırlar Kampüsümüzde açılışa özel 8000 TL lik Etüt değerli öğrencilerimize tamamen ücretsiz. Okulumuza 1 km mesafede olan ilave ETÜT binamızda öğrencilerimizi destekleyici programlar ile başarı yolunda gerçek adımları atarsanız.

Ankara Net Başarı Koleji Anadolu Fen Lisesi, çocuklarımız için aradığımız niteliklere sahip, eğitim sektöründe öncü olan Ankara Batıkent' in en prestijli bir kurumdur. Hayallerindeki mesleğe kavuşmak için gelen öğrencilerimiz, bizi tercih etmekle velilerimiz çocuklarının gelecekleri için en mantıklı yatırımı yapmaktadırlar. Yenimahalle ilçemizin güzide semtlerinden olan Batıkent’te kurulan Anadolu ve Fen Lisemiz her türlü danışmanlık hizmetini siz değerli öğrencilerimize ve velilerimize sunmaktadır. Psikolojik danışmanlık hizmetleri, LGS danışmanlık hizmetleri, sınav sonrası tercih danışmanlığı ve rehberlik hizmeti bunlardan birkaç tanesidir.

Erken kayıt avantajlarımızı web sitemiz (www.netbasarikoleji.com) üzerinden takip edebilir, indirimli ücret seçeneklerimizle kaydınızı uygun fiyata yapabilirsiniz. Üniversiteye hazırlık süreci için çıktığınız bu yolda sizlerle beraberiz. Alanlarında uzman öğretmen kadromuz sizlere ders konularında ve takıldığınız sorularda yardımcı olmak için sizleri beklemektedir.

Okulumuzda Özdebir / Limit / Apotemi gibi yayınların Türkiye geneli deneme sınavları, Batıkent deneme sınavları, Batıkent meslek tanıtım kursları, TYT yaz kampı, Antalya Eğitim Kampı, etüt programları gibi hizmetler de sunulmaktadır. Genç Çizgi kurslarında öğrencilerimize belli gün ve zamanlarda kurs eğitimi verilmektedir. Öğrencilerimiz uyguladığımız gerek kendi bünyemizde yaptığımız gerekse de Türkiye geneli yaptığımız deneme sınavlarda okul içerisinde ve geneldeki başarı seviyesini görebilir, eksiklerine ona göre odaklanır. Eğitim kurumlarımızda birinciler çıkarmak bizim işimiz. Öğrencilerimizin konu eksikliklerine yoğunlaşıyor, onlara ciddi manada destek olmaktayız. Hem özel derslerle hem de grup dersleriyle Genç Çizgi Kurslarının öğretmenlerinden tam destek almaktadırlar. Ve bunca programın tamamı ÜCRETSİZ.

Kayıt için kararsız öğrencilerimiz için Gelin Tanışalım kampanyasıyla birebir dersleri ÜCRETSİZ veriyoruz. Böylelikle öğrencimizde kuruma ve eğitimcilerimize karşı genel bir tutum gelişecek ve kararını daha kolay verecektir


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret82059
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.594118.6686
Euro19.353519.4310
Hava Durumu
Saat
Duyurular