• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • 4,5,6,7,8,9,10,11. SINIFLAR İÇİN BURSLULUK KAYIT BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR.
    • DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZLERİ OKULUMUZA BEKLERİZ.

Oyuncaklar ve Önemi

                     OYUNCAKLAR NEDEN ÖNEMLİDİR?

Oyuncak; çocuğun gelişimi üzerinde oyunların ne kadar etkisi varsa aynı derecede oyuncaklarında etkisi vardır. Çocuk gelişimine etki eden eğitici oyuncakların her birinin çocuğun gelişimine nasıl etki ettiği  hepsinibulurum.com ürünler tanıtımında tek tek anlatılmıştır.

hepsinibulurum.com daki eğitici oyuncaklar  çocuğun seçme, değerlendirme duygusunu ve yaratıcılığını geliştirirken aynı zamanda da kendi kendine karar verebilme ve belirli alanlarda beceriler kazanmasına da olanaklar hazırlamaktadır. 

Bu durumda hepsinibulurum.com daki oyuncakları, “gelişim basamakları boyunca çocuğun hareketlerine düzen getiren zihinsel, bedensel ve psiko-sosyal gelişimlerinde yardımcı olan hayal gücünü ve yaratıcı yeteneklerini geliştiren tüm oyun malzemeleridir” şeklinde tanımlayabiliriz. 

hepsinibulurum.com daki  oyuncaklar, çocuklar için büyük öneme sahip olan çeşitli boyutlar ve renklerdeki oyun malzemeleri aynı zamanda, çocukların oynarken hem eğlenmesine hem de renk, boyut, biçim, şekil gibi kavramları öğrenmelerine yardımcı olur. hepsinibulurum.com dan alınan oyuncaklar ile çocuk arkadaşlarıyla birlikte oynarken paylaşmayı, beklemeyi, işbirliği yapmayı da öğrenebilir. Buna ilaveten çocuklar ellerine geçen oyuncakları bozarak, kırarak, parçaları ayırıp birleştirerek hem meraklarını giderir tatmin olurlar hem de objelerin özelliklerini inceler ve keşfederler. 

Sizde hepsinibulurum.com dan alacağınız lisanslı oyuncaklar ile çocuğunuzun gelişimine katkı sağlayabilirsiniz.

 

Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam22
Toplam Ziyaret82060
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.594118.6686
Euro19.353519.4310
Hava Durumu
Saat
Duyurular